Potent Allure (1.0.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Right
mn: Баруун

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
