Potent Allure (1.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Center
os: Центр

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
