Potent Allure (1.0.0) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Center
pt: Centrar

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to parent page
pt: Ir para página pai

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Updated
pt: Atualizado

en: n/a
pt: não disponível

en: Last post
pt: Última entrada

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Logo
pt: Logótipo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Up
pt: Para cima

en: Forum
pt: Fórum

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Topics
pt: Tópicos

en: Posts
pt: Mensagens

en: Right
pt: Direita

en: New
pt: Novo

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Ir para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Pagination
pt: Paginação

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Text Formats
pt: Formatos de Texto

en: Last page
pt: Última página

en: First page
pt: Primeira página
