Potent Allure (1.0.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Center
ur: وسط

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Logo
ur: لوگو

en: Header
ur: ہیڈر

en: Forum
ur: فورم

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹
