Potent Allure (1.0.2) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: توضیحات

en: Center
fa: وسط

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Updated
fa: به‌روز

en: n/a
fa: هیچ

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Up
fa: بالا

en: Forum
fa: انجمن

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: left
fa: چپ

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Right
fa: راست

en: New
fa: جدید

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Footer First
fa: اولین پاورقی
