Potent Allure (1.0.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ
