Potent Allure (1.0.2) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Center
ru: Центр

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Updated
ru: Обновлено

en: n/a
ru: н/д

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Up
ru: Вверх

en: Forum
ru: Форум

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Banner
ru: Баннер

en: left
ru: слева

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: Right
ru: Справа

en: New
ru: Новое

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: custom
ru: дополнительный

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Main Navigation
ru: Основная навигация

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Text Formats
ru: Текстовые форматы

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Show/Hide
ru: Показать/Скрыть

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ru: Вы не создали ни одного типа материалов. перейдите по ссылке на <a href="@create_content">страницу создания типов материалов</a> чтобы добавить его.

en: Book outline for @book.title
ru: Подшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
ru: Перекрёстные ссылки книги для

en: First page
ru: Первая страница

en: By @author @time ago
ru: Автор @author, @time назад

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
