Potent Allure (1.0.2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Forum
sq: Forumi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
