Potent Allure (1.0.2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Center
sv: Centrerad

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Up
sv: Upp

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: left
sv: vänster

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Right
sv: Höger

en: New
sv: Ny

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: custom
sv: anpassad

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Show/Hide
sv: Visa/Dölj

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: First page
sv: Första sidan

en: By @author @time ago
sv: Av @author @time sedan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
