Potent Allure (1.0.3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
