Potent Allure (1.0.3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Center
bg: Център

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Updated
bg: Обновено

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Right
bg: Дясно

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
