Potent Allure (1.0.3) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Center
oc: Centre

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: n/a
oc: n/d

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Up
oc: Naut

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: left
oc: equèrra

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Right
oc: Dreita

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: New
oc: Novèl

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina
