Potent Allure (1.0.4) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Center
fi: Keskellä

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Updated
fi: Päivitetty

en: n/a
fi: ei mitään

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Up
fi: Ylös

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Right
fi: Oikealla

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: New
fi: Uusi

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
