Potent Allure (1.0.4) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Center
gl: Centrar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Updated
gl: Actualizado

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Up
gl: Arriba

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Right
gl: Dereita

en: Slider
gl: Deslizador

en: New
gl: Novo

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
