Potent Allure (1.0.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Up
gu: ઉપર

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Right
gu: જમણે

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
