Potent Allure (1.0.4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
