Potent Allure (1.0.5) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Center
el: Κέντρο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: n/a
el: δ/υ

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Up
el: Επάνω

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: left
el: αριστερά

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Right
el: Δεξιά

en: New
el: Δημιουργία

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title

en: By @author @time ago
el: Από @author πριν @time
