Potent Allure (1.0.5) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando

en: left
eo: maldekstre

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
