Potent Allure (1.0.5) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Center
eu: Erdian

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Up
eu: Gora

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: left
eu: ezkerra

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Right
eu: Eskuina

en: New
eu: Berriak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
