Potent Allure (1.0.5) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Center
ja: 中央

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Updated
ja: 更新

en: n/a
ja: 利用不可

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Up
ja: 上へ

en: Forum
ja: フォーラム

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Banner
ja: バナー

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Right
ja: 右

en: New
ja: 新

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Text Formats
ja: テキストフォーマット

en: Last page
ja: 最終ページ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: コンテンツタイプがまだ作成されていません。<a href="@create_content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で新しいコンテンツタイプを追加してください。

en: Book outline for @book.title
ja: @book.title のブックアウトライン

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: First page
ja: 先頭ページ

en: By @author @time ago
ja: @author が @time 前に投稿

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
