Potent Allure (1.0.5) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Center
ps: منځ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Header
ps: سرۍ

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Right
ps: ښی

en: New
ps: نوی

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
