Potent Allure (1.0.5) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Center
vi: Giữa

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: n/a
vi: không có

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Up
vi: Lên

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: left
vi: trái

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Right
vi: Phải

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: custom
vi: tự chọn

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất
