Potent Allure (1.0.5) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Center
lv: Centrēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Up
lv: Augoša

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: left
lv: kreisā

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Right
lv: Pa labi

en: New
lv: Jauns

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti
