Potent Allure (1.0.6) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: n/a
sr: нема

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Footer First
sr: Прво заглавље

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
