Potent Allure (1.0.6) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Up
th: ขึ้น

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: First page
th: หน้าแรก
