Translation template extractor (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Done
fa: انجام

en: Stats
fa: وضعیت

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Strings
fa: عبارات

en: Available
fa: در دسترس

en: Extract
fa: استخراج

en: Translation template extractor
fa: استخراج کننده قالب ترجمه
