Translation template extractor (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Files
ca: Fitxers

en: Done
ca: Fet

en: Not available
ca: No disponible

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Strings
ca: Cadenes

en: Available
ca: Disponible

en: Language independent template
ca: Plantilla independent de l'idioma

en: Template language
ca: Idioma de la plantilla

en: Export a language independent or language dependent (plural forms, language team name, etc.) template.
ca: Exporta una plantilla independent o dependent (formes plurals, nom de l'equip de traducció, etc.) de l'idioma.

en: Include translations
ca: Inclou les traduccions

en: Include translations of strings in the file generated. Not applicable for language independent templates.
ca: Inclou les traduccions de les cadenes al fitxer generat. No aplicable per a plantilles independents de l'idioma.

en: Extract
ca: Extreu

en: Generates output from all files found in this directory.
ca: Genera la sortida a partir de tots els fitxers que es troben en aquest directori.

en: Provides a web interface and an API to extract translatable text from the sources of installed components.
ca: Proporciona una interfície web i una API per extreure text que pot ser traduït del codi font dels components instal·lats.

en: This page allows you to generate translation templates for module and theme files. Select the module or theme you wish to generate a template file for. A single Gettext Portable Object (Template) file is generated, so you can easily save it and start translation.
ca: Aquesta pàgina us permet generar plantilles de traducció de mòduls i temes. Seleccioneu el mòdul o el tema del qual voleu generar la plantilla. Es generarà un únic fitxer Gettext Portable Object (Plantilla), per tant, podeu desar-lo i començar a traduir fàcilment.

en: You should select a component to export.
ca: Heu de seleccionar un component a exportar.

en: Extract from %name in the %directory directory
ca: Extreu de %name del directori %directory

en: Extract from all in directory "@directory"
ca: Extreu tot del directori "@directory"

en: To extract from a single component in this directory, choose the desired entry in the fieldset below.
ca: Per extreure des d'un únic component d'aquest directori, escolliu l'entrada desitjada del grup de camps que hi ha a continuació.

en: Directory "@directory"
ca: Directori "@directory"

en: Extract from %name
ca: Extreu de %name

en: Extract from files named %pattern in the %directory directory.
ca: Extreu dels fitxers anomenats %pattern del directori %directory.

en: PHP tokenizer for Translation template extractor
ca: PHP tokenizer per al mòdul Translation template extractor

en: The <a href="@tokenizer">PHP tokenizer functions</a> are required.
ca: Es necessiten les <a href="@tokenizer">funcions de PHP tokenizer</a>.

en: Warnings
ca: Alertes

en: Empty string attempted to be localized. Please do not leave test code for localization in your source.
ca: S'ha intentat traduir una cadena buida. No deixeu el codi de la prova de traducció al vostre codi font.

en: At %excerpt in %file on line %line.
ca: A %excerpt a %file a la línia %line.

en: In %file on line %line.
ca: A %file a la línia %line.

en: At %excerpt in %file.
ca: A %excerpt a %file.

en: In %file.
ca: A $file.

en: Read more at @url
ca: Llegeix-ne més a @url

en: Read more at <a href="@url">@url</a>
ca: Llegeix-ne més a <a href="@url">@url</a>

en: The first parameter to @function() should be a literal string. There should be no variables, concatenation, constants or other non-literal strings there.
ca: El primer paràmetre de @function() hauria de ser un literal. No hi ha d'haver cap variable, ni concatenació, ni constant o cap altra cadena que no siguin un literal.

en: The first two watchdog() parameters should be literal strings. There should be no variables, concatenation, constants or even a t() call there.
ca: Els primers dos paràmetres de watchdog() haurien de ser literals. No hi ha d'haver cap variable, ni concatenació, ni constant ni una crida a t().

en: %hook should have an array of literal string permission names.
ca: %hook hauria de tenir una matriu de literals de noms de permisos.

en: The context element in the options array argument to @function() should be a literal string. There should be no variables, concatenation, constants or other non-literal strings there.
ca: L'element context a la matriu d'opcions dels arguments de @function() hauria de ser un literal. No hi ha d'haver cap variable, ni concatenació, ni constant o cap altra cadena que no siguin un literal.

en: Invalid menu %element definition found in %hook. Title and description keys of the menu array should be literal strings.
ca: S'ha trobat una definició invàlida de menú %element a %hook. Les claus del títol i la descripció de la matriu de menús han de ser literals.

en: Drupal.t() calls should have a single literal string as their first parameter.
ca: Les crides a Drupal.t() haurien de tenir un sol literal com a primer paràmetre.

en: The singular and plural string parameters on Drupal.formatPlural() calls should be literal strings, plural containing a @count placeholder.
ca: Els paràmetres de la format singular i plural de les crides a Drupal.formatPlural() haurien de ser literals, contenint la forma plural un comodí @count.
