Translation template extractor (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Files
cs: Soubory

en: Done
cs: Hotovo

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Available
cs: K dispozici

en: Errors
cs: Chyby

en: Warnings
cs: Varování
