Translation template extractor (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Files
et: Failid

en: Done
et: Valmis

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Available
et: Saadaval

en: Language independent template
et: Keelest sõltumatu mall (süsteem.pot)

en: Template language
et: Kujunduse keel

en: Export a language independent or language dependent (plural forms, language team name, etc.) template.
et: Ekspordi üldine keelemall või keelest sõltuv mall (viimasele lisatakse mitmuse formid, tõlkerühm jne).

en: Include translations
et: Kaasa lisatud tõlked

en: Include translations of strings in the file generated. Not applicable for language independent templates.
et: Lisa süsteemisiseselt loodud tõlked genereeritavale failile. Ei ole saadaval keelest sõltumatule mallile.

en: Extract
et: Eraldamine

en: Generates output from all files found in this directory.
et: Genereerib väljundi kõigist failidest, mis on saadaval käesolevas kaustas.

en: Translation template extractor
et: Tõlkemalli generaator

en: Provides a web interface and an API to extract translatable text from the sources of installed components.
et: Võimaldab kasutada installeeritud komponentidest tõlketekstide eraldamiseks veebipõhist liidest ning API't.

en: Errors
et: Vead

en: This page allows you to generate translation templates for module and theme files. Select the module or theme you wish to generate a template file for. A single Gettext Portable Object (Template) file is generated, so you can easily save it and start translation.
et: See leht võimaldab sul genereerida tõlkemalle moodulitele ja kujundustele. Vali moodul või kujundus millele soovid malli genereerida. Luuakse Gettext Portable Object (Mall .po või .pot), mille saad lihtsalt salvestada ja alustada/jätkata tõlkimisprotsessi.

en: You should select a component to export.
et: Vali komponent, mida soovid eksportida.

en: Extract from %name in the %directory directory
et: Genereeri %name moodulist, mis asub %directory kaustas

en: Extract from all in directory "@directory"
et: Genereeri kõigest, mis asub "@directory"  kaustas

en: To extract from a single component in this directory, choose the desired entry in the fieldset below.
et: Geneerimaks üksikkomponendist selles kaustas, vali soovitud sisendi väli.

en: Directory "@directory"
et: Põhikaust "@directory"

en: Extract from %name
et: Genereeri %name moodulis

en: Extract from files named %pattern in the %directory directory.
et: Genereer i%pattern nimelistest failidest mis asuvad %directory kaustas.

en: PHP tokenizer for Translation template extractor
et: PHP süsteem tõlkemalli generaatorile

en: The <a href="@tokenizer">PHP tokenizer functions</a> are required.
et: <a href="@tokenizer">PHP süsteemi funktsioonid</a> on nõutavad.

en: Warnings
et: Hoiatused
