Translation template extractor (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Files
hr: Datoteke

en: Done
hr: Gotovo

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Extract
hr: Izdvoji

en: Errors
hr: Greške
