Translation template extractor (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Extract
kn: ಆಯ್ದು ತೆಗೆ

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು

en: Warnings
kn: ಗೆಲುವುಗಳು
