Power Portfolio (10.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Address
hu: Cím

en: contact
hu: kapcsolat

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Site Information
hu: Webhelyinformáció

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése
