Power Portfolio (10.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Address
tr: Adres

en: contact
tr: iletişim

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Site Information
tr: Site Bilgisi
