Power Portfolio (10.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Address
fi: Osoite

en: contact
fi: yhteydenotto

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Site Information
fi: Sivuston tiedot
