Power Portfolio (10.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Address
fr: Adresse

en: Main content
fr: Contenu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Site Information
fr: Information du site
