Power Portfolio (9.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Address
sv: Adress

en: contact
sv: kontakt

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
