Power Portfolio (9.0.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Address
nl: Adres

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Site Information
nl: Website-informatie

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links
