Power Portfolio (9.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Address
pt: Endereço

en: contact
pt: contato

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Site Information
pt: Informações do site

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais

en: Linkedin Link
pt: Link do Linkedin
