Power Portfolio (9.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Address
ru: Адрес

en: contact
ru: контакт

en: Main content
ru: Основной контент

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Site Information
ru: Информация о сайте
