Power Portfolio (9.0.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Address
uk: Адреса

en: contact
uk: контакт

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Site Information
uk: Відомості про сайт

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin
