PowerTagging (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: yes
cy: ie

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Up to date
cy: Yn gyfoes

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Score
cy: Sgôr

en: Search settings
cy: Gosodiadau chwilio

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Clone
cy: Clôn

en: People
cy: Pobl

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Additional information
cy: Gwybodaeth ychwanegol
