PowerTagging (8.x-1.0-rc2) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: yes
mg: eny

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: People
mg: Olona
