PowerTagging (8.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: yes
mn: тийм

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: False
mn: Худал

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: People
mn: Хүмүүс

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.
