PowerTagging (8.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: yes
sk: áno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Score
sk: Skóre

en: Search settings
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Nodes
sk: Uzly

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Users
sk: Používatelia

en: Clone
sk: Klonovať

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Show
sk: Zobraziť

en: People
sk: Používatelia

en: Reference
sk: Referencia

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: Context
sk: Kontext

en: About
sk: Informácie o

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.
