PowerTagging (8.x-1.0-rc4) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено
