PowerTagging (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (62 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: yes
ru: да

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Project
ru: Проект

en: Project settings
ru: Настройки проекта

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Up to date
ru: Актуально

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Score
ru: Результат

en: Search settings
ru: Настройки поиска

en: Nodes
ru: Материалы

en: Alphabetically
ru: По алфавиту

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Quality
ru: Качество

en: Number of items to display
ru: Число элементов для отображения

en: Select all
ru: Выделить все

en: Users
ru: Пользователи

en: Clone
ru: Клонировать

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Show
ru: Показать

en: Project name
ru: Имя проекта

en: NO
ru: НЕТ

en: People
ru: Пользователи

en: Reference
ru: Связь

en: Last modified
ru: Последний измененный

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: Text area (multiple rows)
ru: Многострочная текстовая область

en: Context
ru: Контекст

en: About
ru: Информация

en: Additional information
ru: Дополнительная информация

en: Done.
ru: Готово.

en: Organizations
ru: Организации

en: Locations
ru: Места

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Annotation
ru: Аннотация

en: %name must be a positive integer.
ru: %name должен быть положительным целым числом.

en: Additional configuration
ru: Дополнительная конфигурация

en: undefined
ru: неизвестно

en: Additional data
ru: Дополнительные данные

en: @label ID
ru: Идентификатор @label

en: Merge content
ru: Объединить содержимое
