PowerTagging (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: yes
ur: جی ہاں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے
