PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Show
el: Εμφάνιση

en: @time ago
el: πριν από @time

en: RSS Feed
el: Ροή RSS

en: daily
el: καθημερινά

en: weekly
el: εβδομαδιαία

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: Filter settings
el: Ρυθμίσεις φίλτρου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.
