PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Show
ps: ښوول

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه
