PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: results
hy: արդյունքները

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Text area (multiple rows)
hy: Տեքստի տարածք (բազմակի տող)

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
